Atrakcje

Nasz domek położony jest w malowniczej miejscowości między górami w samym sercu Bieszczadów.
Dla naszych gości czeka wiele atrakcji. Jeśli ktoś jest chętny to koło domku może rozpalić grilla lub ognisko. Ponadto organizujemy wycieczki po Bieszczadach (mała i duża pętla Bieszczadzka) oraz kuligi.
Znajduje się tu także staw, w którym można łowić rybki, a jeśli znudzi się Państwu odpoczywanie, zawsze można pozwiedzać okolicę.

Solina która położona jest 16 kilometrów od domku (20 minut drogi) pozwoli Wam mile spędzić cały dzień.

Niespełna 3 km – bo tyle dzieli nas od stolicy Bieszczad – Ustrzyk Dolnych, możemy znaleźć wiele atrakcji dla osób które lubią zarówno sport i kulturę. Znajduje się tutaj: Muzeum przyrodnicze, kryta i otwarta pływalnia „delfin”, liczne szlaki spacerowe, rowerowe i turystyczne. Nieopodal miasta można wynająć bryczkę z końmi i woźnicą.

Gdy skorzystamy już z tych wszystkich udogodnień możemy udać się do Skansenu w Sanoku, Pałacyku Jordanów w Olszanicy lub Ruin zamku w Sobieniu. Na terenie gminy Ustrzyki Dolne można także obejrzeć wiele ciekawych cerkwii m.in. cerkiew w Równi, która położona jest 1km od naszego domku. Cerkiew ta to perełka architektury bojkowskiej i została zbudowana na początku XVIII wieku.

Pamiętajmy również, że nasz domek jest całoroczny i jest miejscem idealnym na zimowy urlop w górach (otwórz www) wypady na narty (w Ustrzykach znajdują się 2 sprawne wyciągi). Jeżeli ktoś jest chętny to sprzęt narciarski może wypożyczyć u nas.